
Ford EcoSport Ecosport 1.0 EcoBoost 4x2 Titanium
€ 8.499Ecosport 1.0 EcoBoost 4x2 Titanium

Mons Automobiles
Pro-verkoper· Estinnes
32 advertenties beschikbaar, van € 3.750 tot € 9.999, bouwjaar 2001 tot 2020.

Ford EcoSport Ecosport 1.0 EcoBoost 4x2 Titanium
€ 8.499Ecosport 1.0 EcoBoost 4x2 Titanium

Mons Automobiles
Pro-verkoper· Estinnes

Citroën Berlingo 100CV Utilitaire 1.6Hdi Euro6+Tva Récupérable **Garanti 1 An**
€ 5.999100CV Utilitaire 1.6Hdi Euro6+Tva Récupérable **Garanti 1 An**

WATTIEZ MOTORS SRL
Pro-verkoper

Audi A4 1.8 TFsi **Gps--Cuir--Xénon--Etc...** Garantie 1 An !
€ 9.9991.8 TFsi **Gps--Cuir--Xénon--Etc...** Garantie 1 An !

WATTIEZ MOTORS SRL
Pro-verkoper

Ford Kuga 1.5eco **Strictement Impécable**Garantie 1 An !!
€ 7.9991.5eco **Strictement Impécable**Garantie 1 An !!

WATTIEZ MOTORS SRL
Pro-verkoper

Opel Mokka X 1.6i--38000Kms--**Radar-Clim-Regulateur** Garantie
€ 8.9991.6i--38000Kms--**Radar-Clim-Regulateur** Garantie

WATTIEZ MOTORS SRL
Pro-verkoper

Mercedes-Benz B 160 AvantGarde **Euro5** Super Equipée - Garantie 12
€ 4.999AvantGarde **Euro5** Super Equipée - Garantie 12

WATTIEZ MOTORS SRL
Pro-verkoper

Ford Kuga 1.5 Eco **Euro6** Comme Neuf !!! Garanti 12 Mois
€ 7.3991.5 Eco **Euro6** Comme Neuf !!! Garanti 12 Mois

WATTIEZ MOTORS SRL
Pro-verkoper

Renault Modus Modus 1.2i**1er Proprio**12 mois Garantie**63000km**
€ 3.750Modus 1.2i**1er Proprio**12 mois Garantie**63000km**

WATTIEZ MOTORS SRL
Pro-verkoper

Volkswagen Golf Sportsvan 1.6Tdi euro6b **Super Equipée** Etat Neuf -- Garantie 1 An
€ 7.8991.6Tdi euro6b **Super Equipée** Etat Neuf -- Garantie 1 An

WATTIEZ MOTORS SRL
Pro-verkoper

BMW 316 Sport **Gps-- Cruise -- Xénon** Garantie 12 Mois
€ 9.999Sport **Gps-- Cruise -- Xénon** Garantie 12 Mois

WATTIEZ MOTORS SRL
Pro-verkoper

Citroën Berlingo 1.6i Multiplace **Airco** Etat Neuf ! Garanti 12 M
€ 5.9991.6i Multiplace **Airco** Etat Neuf ! Garanti 12 M

WATTIEZ MOTORS SRL
Pro-verkoper

Opel Zafira Tourer 1.4Tb **Gps--Clim--Radar** Garantie 12 Mois !!
€ 5.9991.4Tb **Gps--Clim--Radar** Garantie 12 Mois !!

WATTIEZ MOTORS SRL
Pro-verkoper

Citroën Berlingo 1.6Hdi Automatique ** Super Equipé ** Garantie 12
€ 9.9991.6Hdi Automatique ** Super Equipé ** Garantie 12

WATTIEZ MOTORS SRL
Pro-verkoper

Peugeot 5008 1.6i Allure ** Super Equipée ** Garantie 12Mois !
€ 5.8991.6i Allure ** Super Equipée ** Garantie 12Mois !

WATTIEZ MOTORS SRL
Pro-verkoper

Peugeot 3008 1.6i Etat Neuf !! ** Garantie 12 Mois **
€ 4.8991.6i Etat Neuf !! ** Garantie 12 Mois **

WATTIEZ MOTORS SRL
Pro-verkoper

Peugeot 3008 1.6i Automatique ** Garantie 12 Mois **
€ 4.7991.6i Automatique ** Garantie 12 Mois **

WATTIEZ MOTORS SRL
Pro-verkoper

Volkswagen Golf Sportsvan 1.0 TSI Toit Panoramique ! 1° Propriétaire !
€ 9.9991.0 TSI Toit Panoramique ! 1° Propriétaire !

Garage des Chaufours
Pro-verkoper· Saint-Ghislain

Dacia Sandero Sandero Stepway 1.5 Blue dCi Stepway SL Rainbow (E
€ 9.499Sandero Stepway 1.5 Blue dCi Stepway SL Rainbow (E

Cardoen Mons
Pro-verkoper· Mons

Renault Mégane SW 1.2 essence 1°Propriétaire
€ 7.999SW 1.2 essence 1°Propriétaire

Garage des Chaufours
Pro-verkoper· Saint-Ghislain

Peugeot Partner 1.6 BlueHDi L2H1 3Places !
€ 7.9991.6 BlueHDi L2H1 3Places !

Garage des Chaufours
Pro-verkoper· Saint-Ghislain

Peugeot 508 1.6 BlueHDi - ! Attelage ! - Navi - Cruise - Eu6b - 1° Propriétaire !
€ 9.9991.6 BlueHDi - ! Attelage ! - Navi - Cruise - Eu6b - 1° Propriétaire !

Garage des Chaufours
Pro-verkoper· Saint-Ghislain

Citroën Berlingo 1.6 HDi Utilitaire 3 Places 1° Propriétaire !
€ 5.9991.6 HDi Utilitaire 3 Places 1° Propriétaire !

Garage des Chaufours
Pro-verkoper· Saint-Ghislain

SEAT Arosa 1.0i New Wave
€ 3.9991.0i New Wave

Garage des Chaufours
Pro-verkoper· Saint-Ghislain

Opel Astra Sports Tourer 1.5 Turbo D Edition S/S
€ 8.999Sports Tourer 1.5 Turbo D Edition S/S

Garage des Chaufours
Pro-verkoper· Saint-Ghislain
Voor een eerste auto is minder dan 10.000 euro een realistisch budget. U vindt vooral stadsauto's en compacte wagens van enkele jaren oud, vaak met al wat kilometers op de teller. Belangrijk is niet het duurste model dat u kunt betalen, maar een gezonde wagen die goedkoop te verzekeren is.
Begin bij de verzekering. Vraag een offerte vóór u koopt: voor een jonge bestuurder kost een krachtige of sportieve wagen veel meer. Tel daar de belasting op de inverkeerstelling en de jaarlijkse verkeersbelasting bij, die per gewest verschillen.
Bekijk de wagen met koude motor en maak een proefrit van minstens 20 minuten. Bij een professionele verkoper hebt u één tot twee jaar garantie. Bij een particulier enkel bescherming tegen ernstige verborgen gebreken. Een koopje kan snel een slechte wagen blijken: neem uw tijd.